18 urodziny Pauliny

18 urodziny Pauliny w Hotelu Mały Młyn

Wspaniała impreza. Tak najkrócej określę 18 urodziny Pauliny, które miałem okazję fotografować w tzw. Szklarni Hotelu Mały Młyn w Stargardzie.

18 urodziny Pauliny były niesamowitą imprezą rodzinną. Zanim zaproszę Was do zapoznania się z tą historią, wspomnę poprzednią publikację, która dotyczyła jednej z bardziej wymagających dziedzin fotografii, czyli fotografii tanecznej. Jeśli nie widzieliście tego wpisu, to zapraszam Was do obejrzenia sesji tanecznej grupy Ekspresja z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie, z okazji 15-lecia grupy.

Dorosłym być

W życiu każdego człowieka są takie daty, gdzie możemy powiedzieć, że są przełomowe. Bez wątpienia jedną z nich jest ta, gdy osiągamy pełnoletniość. W Polsce pełnoletnim jest ten, kto ukończył lat osiemnaście. Dlatego w opinii młodych ludzi osiągnięcie tego wieku jest bardzo ważnym etapem wkraczania w dorosłość.

Hotel Mały Młyn

Hotel Mały Młyn mieści się w zabytkowym młynie wodnym z XIX wieku. Wnętrza hotelu pełne są oryginalnych elementów, takich jak pięknie sklepione sufity. Całość urządzona  jest w klasycznym stylu.

Wyjątkowym miejscem w kompleksie hotelowym jest tzw. Szklarnia Małego Młyna, która jest jedynym takim miejscem w okolicy. Została stworzona na wzór szklarni z wykorzystaniem surowej cegły porośniętej bluszczem. Jest to idealna propozycja dla Gości z zamiłowaniem do stylu Boho. Ponadto zachowane elementy architektury Młyna z XIX wieku czynią to miejsce jedynym w swoim rodzaju. Przyległy ogród zapewnia możliwość organizacji ślubów plenerowych lub imprez okolicznościowych. Jest także idealnym miejscem do wypoczynku dla zaproszonych Gości.

Właśnie w tak wyjątkowym miejscu odbyły się 18 urodziny Pauliny.

18 urodziny Pauliny

Zanim jednak doszło do tego wyjątkowego przyjęcia w okazji 18 urodzin Pauliny, w styczniu br. otrzymałem wiadomość z zapytaniem, czy posiadam wolny termin. Pani Agata, czyli mama Pauliny była zainteresowana, bym to właśnie ja uwiecznił na zdjęciach przyjęcie urodzinowe Po kilku wymienionych wiadomościach wiedziałem, że zapowiada się bardzo ciekawe przyjęcie urodzinowe.

Na miejscu pojawiłem się trochę wcześniej, przed rozpoczęciem przyjęcia. Wystrój Szklarni robił naprawdę fenomenalne wrażenie. Piękna zieleń w połączeniu z klimatycznymi elementami wnętrza dawała wyjątkowy nastrój. Dodatkowym interesującym elementem była ścianka urodzinowa  przygotowana przez Balonowa stacja Marta Ignaszak Mariage. Stała się ważnym elementem zdjęć Pauliny z rodziną i z przyjaciółmi.

Tak naprawdę wszystko co dotyczyło tego wieczoru już wiedziałem. Do zabawy na parkiecie zapraszał Jarek, czyli DJ Zong. Jak on prowadził tę imprezę! To było po prostu mistrzostwo. Zabawa była na najwyższym poziomie. Będziecie mieli okazję zweryfikować moje słowa oglądając zdjęcia w parkietu. Uwagę moją przykuł jeszcze jeden element tego wieczoru. Był to tort urodzinowy, który prezentował się wspaniale i był wyjątkowo smaczny. Ja jego przygotowanie odpowiada Agata Grzegorek Torty Bezy Monoporcje.

Cóż, bez zbędnej przesady powiem Wam, że 18 urodziny Pauliny okazały się wyjątkową imprezą. Nie mogło być inaczej. Wszystko udało w 100%. Solenizantka, czyli Paulina usłyszała wiele życzeń i miłych słów od gości przyjęcia urodzinowego.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć.

18 urodziny Pauliny
18 urodziny Pauliny
18 urodziny Pauliny
18 urodziny Pauliny
18 urodziny Pauliny
18 urodziny Pauliny
18 urodziny Pauliny
18 urodziny Pauliny
18 urodziny Pauliny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *