Fotograf Ślubny Szczecin Michał Kucyrka

Cześć! Jestem Michał Kucyrka

Zanim stałem się fotografem zostałem ojcem. Tak naprawdę wszystko zaczęło się w czasie, gdy na świat przyszła moja pierwsza córka. Dokumentowałem jej życie, interesując się jak nowe narzędzia mogą wpłynąć na to, by moje zdjęcia były coraz lepsze.

Tak dotarłem do miejsca, w którym jestem obecnie. Możliwość tworzenia sztuki i łączenia się z moimi przedmiotami była dla mnie fascynująca. To mnie bardzo zmieniło i myślę, że to czyni mnie bardziej wrażliwą i spostrzegawczą osobą.

Kocham to co robię

Przez ostatnie kilka lat miałem przywilej fotografowania wielu wesel. Przez ten czas zdałem sobie sprawę, że jestem nieustannie inspirowany przez ludzi, których spotykam na swojej drodze. Dzięki temu, że wpuszczają mnie w swoje życie w tak intymnym dniu.

Fotografia ma dla mnie głębokie znaczenie. Jestem fotografem ze Stargardu, ale jestem dostępny dla Was we wszystkich częściach Polski, a nawet i na całym świecie.

Stwórzmy razem coś pięknego

Wierzę, że kiedy klienci mnie wynajmują, oczekują bym opowiedział ich historie w najlepszy możliwy sposób. Jestem fotografem, opowiadającym o Waszym ślubie. Każdy ślub jest inny, każdy ślub jest wyjątkowy i moim zadaniem jest udokumentowanie wszystkich momentów, abyś mógł przekazać te wspomnienia przyszłym pokoleniom.
Zobacz moje zdjęcia